Sponzorské akce

 

Rádi bychom se s Vámi podělili o jednu krásnou událost, které jsme byli součástí.

Farma na dosah se zapojila do sponzorského projektu zaměřeného na získání sociálního automobilu pro děti z MŠ a ZŠ Naděje ve Frýdku-Místku.

Základní a mateřská škola Naděje poskytuje vzdělávání dětem se speciálními vzdělávacími potřebami, dětem s mentálním postižením či zdravotním handicapem. Speciální automobil

slouží hlavně k převážení obědů a drobného materiálu mezi třemi budovami školy.  Především však slouží k převozu dětí na akce konající se mimo prostory školy. 

Máme obrovskou radost, že se tento projekt s přispěním mnoha sponzorů a Moravskoslezského Kraje podařilo úspěšně realizovat.

Dne 17.4. byl sociální vůz slavnostně předán řediteli MŠ a ZŠ Naděje Mgr. Vratislavu Matějovi a jsme velmi hrdí, že Farma na dosah mohla být u toho. Slavnostní předání proběhlo v příjemných prostorách restaurace Radegastův Šenk, kde nás děti ze školy Naděje překvapily velmi milým vystoupením, které si svědomitě připravily pod zkušeným vedením svých učitelů.

Ředitel školy Naděje na závěr srdečně poděkoval všem sponzorům a ujistil všechny přítomné, že jejich dar bude pro školu a hlavně pro její žáky velkým přínosem a pomocí v jejím každodenním fungování. My jsme pana ředitele na oplátku ujistili, že s námi může vždy počítat.

Milí zákazníci, chtěli bychom Vám proto touto cestou vzkázat, že veliký dík patří především Vám, kteří u nás nakupujete a podporujete tak nejen náš farmářský obchod a české produkty, ale nepřímo také všechny dobročinné akce, na kterých se Farma na dosah v našem městě může podílet. 

Protože bez vás by to nešlo a jistě s námi budete souhlasit, že ...kde je vůle, tam je cesta....

Děkujeme.

S úctou a láskou vaše Farma na dosah