Podporujeme

Ke zdravému životu patří nejen zdravá a vyvážená strava, ale také zdravý pohyb. Obzvlášť aktuální toto téma začalo být po nedávném dlouhém období covidových opatření, kdy nejen spousta dospělých, ale především dětí nemohlo navštěvovat své pravidelné oblíbené sportovní aktivity. A protože víme, jak je pohyb pro děti a jejich správný vývoj důležitý, rozhodli jsme se za náš farmářský obchůdek pomoci.

Jsme hrdí na to, že se Farma na dosah stala jedním ze sponzorů týmu mladších žáků fotbalového klubu První SC Staré Město a věříme, že náš sponzorský příspěvek pomůže vedení klubu ve zkvalitňování sportovního zázemí. Zde se můžete podívat na zpravodaj týmu.

Je skvělé vidět, s jakou chutí a radostí kluci hrají a být u toho, jak roste nová generace mladých fotbalistů. Neméně obdivuhodné je také úsilí a profesionalita trenérů, kteří se dětem věnují s obrovskou energií a ve svém volném čase. Klukům se v podzimní části sezóny opravdu daří. V současné době vedou tabulku krajské soutěže mladších žáků sk. B a my jim budeme držet palce, aby první místo tabulky úspěšně udrželi.

Farma na dosah - Váš farmářský obchod

 

Sponzorské akce
Sponzorské akce

 

Rádi bychom se s Vámi podělili o jednu krásnou událost, které jsme byli součástí.

Farma na dosah se zapojila do sponzorského projektu zaměřeného na získání sociálního automobilu pro děti z MŠ a ZŠ Naděje ve Frýdku-Místku.

Základní a mateřská škola Naděje poskytuje vzdělávání dětem se speciálními vzdělávacími potřebami, dětem s mentálním postižením či zdravotním handicapem. Speciální automobil

slouží hlavně k převážení obědů a drobného materiálu mezi třemi budovami školy.  Především však slouží k převozu dětí na akce konající se mimo prostory školy. 

Máme obrovskou radost, že se tento projekt s přispěním mnoha sponzorů a Moravskoslezského Kraje podařilo úspěšně realizovat.

Dne 17.4. byl sociální vůz slavnostně předán řediteli MŠ a ZŠ Naděje Mgr. Vratislavu Matějovi a jsme velmi hrdí, že Farma na dosah mohla být u toho. Slavnostní předání proběhlo v příjemných prostorách restaurace Radegastův Šenk, kde nás děti ze školy Naděje překvapily velmi milým vystoupením, které si svědomitě připravily pod zkušeným vedením svých učitelů.

Ředitel školy Naděje na závěr srdečně poděkoval všem sponzorům a ujistil všechny přítomné, že jejich dar bude pro školu a hlavně pro její žáky velkým přínosem a pomocí v jejím každodenním fungování. My jsme pana ředitele na oplátku ujistili, že s námi může vždy počítat.

Milí zákazníci, chtěli bychom Vám proto touto cestou vzkázat, že veliký dík patří především Vám, kteří u nás nakupujete a podporujete tak nejen náš farmářský obchod a české produkty, ale nepřímo také všechny dobročinné akce, na kterých se Farma na dosah v našem městě může podílet. 

Protože bez vás by to nešlo a jistě s námi budete souhlasit, že ...kde je vůle, tam je cesta....

Děkujeme.

S úctou a láskou vaše Farma na dosah

Číst článek
1 položek celkem