PODPORUJEME

Ke zdravému životu patří nejen zdravá a vyvážená strava, ale také zdravý pohyb. Obzvlášť aktuální toto téma začalo být po nedávném dlouhém období covidových opatření, kdy nejen spousta dospělých, ale především dětí nemohlo navštěvovat své pravidelné oblíbené sportovní aktivity. A protože víme, jak je pohyb pro děti a jejich správný vývoj důležitý, rozhodli jsme se za náš farmářský obchůdek pomoci.

Jsme hrdí na to, že se Farma na dosah stala jedním ze sponzorů týmu mladších žáků fotbalového klubu První SC Staré Město a věříme, že náš sponzorský příspěvek pomůže vedení klubu ve zkvalitňování sportovního zázemí. Zde se můžete podívat na zpravodaj týmu.

Je skvělé vidět, s jakou chutí a radostí kluci hrají a být u toho, jak roste nová generace mladých fotbalistů. Neméně obdivuhodné je také úsilí a profesionalita trenérů, kteří se dětem věnují s obrovskou energií a ve svém volném čase. Klukům se v podzimní části sezóny opravdu daří. V současné době vedou tabulku krajské soutěže mladších žáků sk. B a my jim budeme držet palce, aby první místo tabulky úspěšně udrželi.

Farma na dosah - Váš farmářský obchod