O nás

Jsme malý farmářský obchůdek v krásném podhůří Beskyd, jehož tým tvoří tři živelné ženy, kamarádky, mámy a hospodyňky. Věříme, že zdraví je hodnota, kterou nelze ničím nahradit. Kvalitní potraviny jsou základem zdravého stravování, které má na naše tělo obrovský vliv. No a kdo by neměl rád dobré jídlo? Jenže jako vysloužilé matky a domácí kuchařky víme, že dobré jídlo bez dobrých a kvalitních surovin zkrátka neuvaříte. 

Farma na dosah je právě tím místem, kde si můžete nakoupit zdravé a poctivé potraviny přímo od zdroje. Své dodavatele a jejich produkty si pečlivě vybíráme. Preferujeme ty, kteří své produkty vyrobí, odchovají nebo vypěstují přirozeným způsobem, bez použití hormonů, pesticidů a umělých hnojiv, chemických přísad, umělých barviv nebo geneticky modifikovaných surovin. Všechno, co si u nás koupíte, jsme předtím ochutnaly, vyzkoušely, uvařily, upekly a připravily našim dětem a rodinám. Nenabízíme Vám nic, co bychom si samy neodnesly domů. 

Všechno má pro nás ale ještě jeden důležitý rozměr. Náš obchod jednoznačně podporuje svým zaměřením místní ekonomiku a regionální farmáře a producenty, kteří to v dnešní době nemají vůbec lehké. Spolupracujeme pouze s těmi, kteří se řídí nejvyššími standardy kvality a dodržují přísné zásady udržitelného zemědělství a výroby. Za každým z nich stojí zajímavý a někdy i složitý příběh, plný tvrdé práce a odříkání. Za to jim patří náš obdiv a my věříme, že tímto způsobem můžeme podpořit poctivé české řemeslo, místní tradice a zvyky.

 

NÁŠ CÍL:

Naším cílem je přinášet co nejkvalitnější a nejzdravější potraviny do Vašich domácností. Naši práci děláme s láskou, přistupujeme k ní s úsměvem, ale bereme ji velmi vážně a touto cestou s Vámi chceme sdílet nejen naši vášeň pro zdravé a kvalitní potraviny, ale také naši úctu k tradicím a odkazu našich babiček a prababiček, které věděly, jak utlouct máslo a upéct dobrý kváskový chléb.

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

    1. Podpora místní ekonomiky - spolupracujeme s místními farmáři, chovateli a výrobci, čímž podporujeme malé, většinou rodinné podniky, které obnovují původní receptury, tradiční postupy ve výrobě a udržitelné zemědělství a neodvádí své zisky do zahraničí.
    2. Široký výběr produktů - v našem obchůdku najdete základní potraviny jako je maso, uzeniny, široký výběr mléčných výrobků, vejce z volného chovu, ovoce, zeleninu, čerstvé pečivo, ale také výběrovou kávu, značkové čokolády, cereální výrobky pro děti, knedlíky, masové paštiky a jiné delikatesy, domácí marmelády, sirupy, medy, těstoviny, kvalitní oleje, luštěniny a obiloviny, vína z českých vinařství, koření bez glutamátů a spoustu dalších skvělých produktů.
    3. Všechny produkty jsou pečlivě vybírány a kontrolovány, aby splňovaly vysoké standardy kvality.
    4. Pohodlný nákup - snažíme se, aby Vaše nákupy u nás probíhaly hladce a bez zbytečného stresu, vždy Vám se vším rády poradíme, na Vaše přání zboží objednáme, odložíme, případně zabalíme do dárkového balení a připravíme k vyzvednutí. Maminky jistě ocení dětský koutek, který poskytne jejich dětem zábavu a jim potřebný čas a prostor na nákup. 

 

Budete-li se potřebovat na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat! Rády Vám poradíme a pomůžeme. Těšíme se na Vaši návštěvu.